Prášková lakovna

Hledáte kvalitní práškovou lakovnu? Prášková lakovna ALBIXON nabízí ty nejlepší služby. Při práci používáme ty nejmodernější technologie a přístroje, takže výsledek je vždy perfektní! Součástí lakovny je od roku 2006 také linka DECORAL®, která umožňuje dodat kovům jedinečný a designově náročný vzhled. V dnešní době jsou oblíbené dekory dřeva, díky kterým bude vypadat Vaše zastřešení jako vyrobené z borovice, jilmu či ořechu. Kromě různých dřevodekorů však naleznete v nabídce také dekory imitující karbon, měď, žulu, mramor, kapky deště a mnoho dalších. Vaší fantazii se zkrátka meze nekladou.

www.PRASKOVALAKOVNA.cz

Lakovna ALBIXON
Práškové lakování
Vzorník lakování

Co ale vlastně znamená to práškové lakování?

Práškové lakování, známé také pod názvem komaxit, využívá nejmodernějších technologií pro nanášení barevných práškových plastů. K tomu dochází za pomoci automatické chemické předúpravy, automatického nebo ručního stříkacího boxu a vypalovací pece. V našem případě Vám nabízíme unikátní rozměry vypalovací pece, pro lakování jednotlivých dílů, o rozměrech 9 x 2,4 x 0,6 m (délka x výška x šířka).

K dokonalému splynutí práškové barvy a povrchu lakovaného materiálu dochází za přispění elektrostatického a tribostatického nabíjení částic, zatímco lakovaný předmět je uzemněn. Tato technologie zajišťuje vytvoření dostatečně silné, pravidelné a kompaktní vrstvy barevného prášku na povrchu lakovaného předmětu. Po finálním vypálení se z práškového plastu stává celistvá vrstva laku. Lakované díly pak balíme do stretch fólie či speciálního rukávu a prokládáme bublinkovou fólií, která zaručuje ochranu práškového laku při převozu.

 

Linka DECORAL
Dekorativní lakování DECORAL

Technologie povrchové úpravy DECORAL® zajistí nezaměnitelný vzhled lakovaného povrchu. Tohoto výsledného designového efektu docílíme nanesením speciální práškové barvy a následnou sublimací inkoustu z transferové fólie, do které je takto lakovaný předmět umístěn. Tato fólie přenáší danou dekoraci jako dřevo, žula, mramor či jiné atypické vzory. Možnostem výtvarného řešení tak nejsou prakticky stanoveny žádné meze. Linka DECORAL® se vyznačuje maximální kvalitou s absolutní přesností vytvářet imaginativní, abstraktní trojrozměrné obrazy.

 

 

Odeslat poptávku!