Bioklimatické pergoly SKYTRIUM

Bioklimatické pergoly SKYTRIUM

S K Y T R I U M – Zahrada i dům
Bioklimatická pergola je ideálním vybavením zahrady, když na ní chcete trávit maximum času. Poskytne stínění, zastřešení s odvodem vody a regulovatelnou ventilaci. V horkých dnech lze nastavit příjemné proudění vzduchu, za nepříznivého počasí vás ochrání před deštěm či sněhem.

SKYTRIUM - funkční řešení pro každého

 

Díky dvěma možnostem uložení střešních lamel přinášíme plně funkční řešení pro jakékoliv umístění pergoly - podle orientace lamel ke světovým stranám vám doporučíme model GARDA, nebo GARDA PLUS. Bioklimatická pergola SKYTRIUM je vyrobená z pevné hliníkové slitiny s komponenty z nerezové oceli. Její minimalistický design spolu s širokými možnostmi barevných kombinací zajistí, že zapadne do každé zahrady a pozvedne vaše bydlení. 

Základní parametry SKYTRIUM

Rozměry max. 9 000 x 4 500 x 3 000 mm (š x h x v)
Provedení lakujeme ve vlastní certifikované práškové lakovně dle RAL
Zatížení 90 kg/m²
Ovládání elektromechanické, dálkově ovládané
Příslušenství dešťový senzor
Volitelné příslušenství integrované LED osvětlení, boční roletové krytí, zasklení

 

 

Příslušenství

Boční stínění

Boční roletové krytí spojuje funkci stínění, ochrany před povětrnostními vlivy, ochranu před hmyzem a v neposlední řadě zajistí soukromí. Ovládat je můžete pomocí dálkového ovladače.
 

Prvotřídní textilie Serge Ferrari
• spolehlivá ochrana proti dešti
• umožňuje výhled ven, ale zabraňuje pohledu dovnitř
• odolnost proti větru do 60 km/h (u největšího rozměru)
• široký výběr barev

LED osvětlení

Díky LED osvětlení můžete trávit pod pergolou čas skutečně v jakoukoliv denní dobu. Intenzitu i spuštění osvětlení můžete regulovat pohodlně pomocí dálkového ovládání.

Dešťový senzor

Střešní lamely se natáčí v úhlu až 140 °, poskytují ochranu nejen před sluncem a deštěm, ale jsou odolné i proti sněhové zátěži. V případě nečekaných srážek lamely automaticky zavře dešťový senzor. Masivní zakončení lamel chrání vnitřní komponenty a mechanismy v pergole proti vodě. Okap je integrovaný v obvodovém profilu a odvádí dešťovou vodu nosným sloupem pryč.