Bioklimatické pergoly SKYTRIUM

Bioklimatické pergoly SKYTRIUM

S K Y T R I U M – Zahrada i dům
Bioklimatická pergola je ideálním vybavením zahrady, když na ní chcete trávit maximum času. Poskytne stínění, zastřešení s odvodem vody a regulovatelnou ventilaci. V horkých dnech lze nastavit příjemné proudění vzduchu, za nepříznivého počasí vás ochrání před deštěm či sněhem. 

SKYTRIUM - funkční řešení pro každého

 

Díky dvěma možnostem uložení střešních lamel přinášíme plně funkční řešení pro jakékoliv umístění pergoly - podle orientace lamel ke světovým stranám vám doporučíme model GARDA, nebo GARDA PLUS. Bioklimatická pergola SKYTRIUM je vyrobená z pevné hliníkové slitiny s komponenty z nerezové oceli. Její minimalistický design spolu s širokými možnostmi barevných kombinací zajistí, že zapadne do každé zahrady a pozvedne vaše bydlení. 

Základní parametry SKYTRIUM

ROZMĚRY max. 9 000 x 4 500 x 3 000 mm (š x h x v)
PROVEDENÍ lakujeme ve vlastní certifikované práškové lakovně dle RAL
ZATÍŽENÍ 90 kg/m²
OVLÁDÁNÍ elektromechanické, dálkově ovládané
PŘÍSLUŠENSTVÍ dešťový senzor, integrované LED osvětlení, boční roletové krytí

 

 

Příslušenství

Boční stínění

Boční roletové krytí spojuje funkci stínění, ochrany před povětrnostními vlivy, ochranu před hmyzem a v neposlední řadě zajistí soukromí. Ovládat je můžete pomocí dálkového ovladače.
 

Prvotřídní textilie Serge Ferrari
• spolehlivá ochrana proti dešti
• umožňuje výhled ven, ale zabraňuje pohledu dovnitř
• odolnost proti větru do 60 km/h (u největšího rozměru)
• široký výběr barev

LED osvětlení

Díky LED osvětlení můžete trávit pod pergolou čas skutečně v jakoukoliv denní dobu. Intenzitu i spuštění osvětlení můžete regulovat pohodlně pomocí dálkového ovládání..

Dešťový senzor

Střešní lamely se natáčí v úhlu až 140 °, poskytují ochranu nejen před sluncem a deštěm, ale jsou odolné i proti sněhové zátěži. V případě nečekaných srážek lamely automaticky zavře dešťový senzor. Masivní zakončení lamel chrání vnitřní komponenty a mechanismy v pergole proti vodě. Okap je integrovaný v obvodovém profilu a odvádí dešťovou vodu nosným sloupem pryč.