14. 4. 2013

ALBIXON nikde nechybí - Veletrh Coneco v Bratislavě

Po roční odmlce jsme se ve dnech 9. – 13. 4. 2013 zúčastnili veletrhu CONECO v Bratislavě, který je největším a nejvýznamnějším stavebním veletrhem na Slovensku. Na ploše 40 000 m2 se představilo 452 vystavovatelů z 11 zemí. Stánek ALBIXONu se nacházel v hale A1 věnované právě bazénům, zastřešením a dalším produktům vhodným na zahradu. Návštěvníci si měli možnost prohlédnout vířivé vany, přelivový bazén s nízkým zastřešením Casablanca Infinity Carbon Edition, dále infrasaunu, zcela nové solární sprchy a samozřejmě i  nezbytné bazénové příslušenství. Zájemcům o naše produkty se věnovali skuteční specialisté, kteří je díky vystaveným exponátům mohli předvést v reálném provozu. Svůj koutek zde měla i prášková lakovna, která prezentovala hned několik možností povrchové úpravy lakováním a dekorování povrchů včetně speciálních 3D dekorů. 

Na stánek jsme náležitě upozornili připraveným zábavným programem - barmanskou show, která se pro velký zájem diváků opakovala až 3x za den. Zájemci, kteří se u nás zaregistrovali písemně nebo u našich hostesek elektronicky pomocí multimediálních tabletů, získali jako odměnu drink zdarma. Stánek neustále přitahoval pozornost médií, fotografů a odborné veřejnosti, kteří vystavenou expozici a informace obchodníků použili například pro tištěné články, fotodokumentaci a především pro živý vstup TV Markíza. Video si můžete prohlédnout zde. Celá expozice byla laděna do čistého, bílého designu, na kterém skvěle vynikaly vystavené produkty a zaujala odbornou porotu natolik, že jsme získali ocenění Zlatý Leonardo za nejkreativnější stánek veletrhu. Toto ocenění je důkazem, že jsme opravdu specialisté č.1.

ALBIXON na veletrhu CONECO ALBIXON na veletrhu CONECO 1 ALBIXON na veletrhu CONECO 2 ALBIXON na veletrhu CONECO 3 ALBIXON na veletrhu CONECO 4 ALBIXON na veletrhu CONECO 5 ALBIXON na veletrhu CONECO 6 ALBIXON na veletrhu CONECO 7 ALBIXON na veletrhu CONECO 8 ALBIXON na veletrhu CONECO 9 ALBIXON na veletrhu CONECO 10 ALBIXON na veletrhu CONECO 11 ALBIXON na veletrhu CONECO 12 ALBIXON na veletrhu CONECO 13 ALBIXON na veletrhu CONECO 14 ALBIXON na veletrhu CONECO 15 ALBIXON na veletrhu CONECO 16 ALBIXON na veletrhu CONECO 17 ALBIXON na veletrhu CONECO 18 ALBIXON na veletrhu CONECO 19 ALBIXON na veletrhu CONECO 20 ALBIXON na veletrhu CONECO 21 Více fotografií najdete zde

 

Zpět

 

Odeslat poptávku!