1. 3. 2017

ALBIXON DAYS 2017

Počátkem února letošního roku jsme pro naše zahraniční partnery uspořádali první společné setkání pod názvem ALBIXON DAYS 2017.

Celá akce se odehrála v plzeňském Parkhotelu, jenž se tak na týden zahalil do barev ALBIXONu. Program byl rozdělen do několika částí. Jednou z nich byla výstava, během které jsme vystavili více jak 50 výrobků a chystaných novinek. Další významnou součástí byla konference složená z prezentací důležitých osobností ALBIXONu včetně majitele Jaroslava Smetany. Zlatým hřebem bylo slavnostní představení nového zastřešení pomocí audiovizuální show plné emocí, světel a především vody, která je pro náš obor tak charakteristická.

V rámci moderované tiskové konference dostali prostor také tuzemští novináři a o tom, že život není pouze o práci se všichni přesvědčili během bohatého večerního programu. Další den jsme našim hostům zajistili prohlídku výroby v Osobě a Hořovicích, kde si mohli podrobně prohlédnout jednotlivé výrobní fáze.

 

 

Celé akce se zúčastnilo 250 hostů z 20 zemí, přičemž se na organizaci podílelo více jak 60 osob z řad našich zaměstnanců. Celkový dojem z ALBIXON DAYS 2017 shrnul do jedné věty jeden z našich hostů, a to sice, když prohlásil, že „ALBIXON je sice světová firma, ale až nyní se jako světová firma dokáže opravdu i prezentovat“.

Za organizační tým ALBIXON DAYS 2017
Honza Maňák
Marketing

Zpět

Zajímají Vás podrobnější informace

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies