1. 3. 2017

ALBIXON DAYS pro naše zahraniční partnery

ALBIXON DAYS 2017

Počátkem února letošního roku jsme pro naše zahraniční partnery uspořádali první společné setkání pod názvem ALBIXON DAYS 2017.

Celá akce se odehrála v plzeňském Parkhotelu, jenž se tak na týden zahalil do barev ALBIXONu. Program byl rozdělen do několika částí. Jednou z nich byla výstava, během které jsme vystavili více jak 50 výrobků a chystaných novinek. Další významnou součástí byla konference složená z prezentací důležitých osobností ALBIXONu včetně majitele Jaroslava Smetany. Zlatým hřebem bylo slavnostní představení nového zastřešení pomocí audiovizuální show plné emocí, světel a především vody, která je pro náš obor tak charakteristická.

V rámci moderované tiskové konference dostali prostor také tuzemští novináři a o tom, že život není pouze o práci se všichni přesvědčili během bohatého večerního programu. Další den jsme našim hostům zajistili prohlídku výroby v Osobě a Hořovicích, kde si mohli podrobně prohlédnout jednotlivé výrobní fáze.

 

 

Celé akce se zúčastnilo 250 hostů z 20 zemí, přičemž se na organizaci podílelo více jak 60 osob z řad našich zaměstnanců. Celkový dojem z ALBIXON DAYS 2017 shrnul do jedné věty jeden z našich hostů, a to sice, když prohlásil, že „ALBIXON je sice světová firma, ale až nyní se jako světová firma dokáže opravdu i prezentovat“.

Za organizační tým ALBIXON DAYS 2017
Honza Maňák
Marketing

Zpět

 

Odeslat poptávku!