Investujte do
zdraví i nemovitosti

Investujte do
zdraví i nemovitosti

Nejlepší čas pro investici je právě teď! Nyní -10 % z celého nákupu. 

Jak to funguje?

 

Jestliže s námi od 15. 3. do 30. 4. 2023 podepíšete kupní smlouvu či smlouvu o dílo, odečteme vám z celkové hodnoty nákupu 10 %. Pro uplatnění 10% bonusu musíte zakoupit alespoň jeden z těchto produktů: bazén, zastřešení (vyjma zastřešení KLASIK), bazénový set či pergolu. Bonus se nevztahuje na nákup samostatného bazénového příslušenství (např. vysavače do bazénu, solární sprchy aj.) či bazénovou technologii (technologické stěny, technologické šachty aj.). Podrobné podmínky akce naleznete zde.

Proč investovat právě s ALBIXONEM?

 

Již 30 let vyrábíme a dovážíme špičkovou kvalitu do více než 70 zemí celého světa. Vytvořte si váš venkovní domov s ALBIXONEM. Pořízením zapuštěného bazénu, bazénového zastřešení či bioklimatické pergoly se zvyší hodnota vaší nemovitosti až o 13 % (dle průzkumu immowelt.de). Plavání přináší zdraví, pohodu a osvěžení. Pokud navíc zvolíte i bioklimatickou pergolu SKYTRIUM, získáte prostor pro venkovní odpočinek, pohodu a relax. Chcete si plaveckou sezónu prodloužit až o několik měsíců? Máme pro vás celou řadu řešení, jak bazén zastřešit.

Zastřešení bazénů

Prodlužte si koupací sezónu až o několik měsíců naším certifikovaným zastřešením. Díky němu vám voda jen tak nevychladne a hladina zůstane čistá. Zastřešení je také nepostradatelné pro zajištění bezpečnosti vašich dětí a domácích mazlíčků.

VÍCE O ZASTŘEŠENÍ

Seznamte se s bazénem QBIG BENEFIT!

 

Naší vlajkovou lodí je unikátní bazén QBIG BENEFIT. Mezi jeho největší výhody patří znatelně ekonomičtější provoz, jednoduchost údržby, minimální spotřeba vody (není například nutné vypouštět celý bazén na zimu) a značná provozní samostatnost (zazimování zvládnete sami).

Požitek z bazénu umocňuje kvalitní příslušenství

 

Již žádné starosti o čistotu vody. S chytrým příslušenstvím potřebujete na péči o bazén jen pár minut týdně.

Bazén už máte? Nevadí! Máme pro vás pergoly SKYTRIUM.

 

Bioklimatické pergoly SKYTRIUM vám zpříjemní čas strávený na vaší zahradě.

Komplexní řešení od jednoho dodavatele vám ušetří peníze, starosti a čas.

 

Bazénový set, tedy bazén, technologie, zastřešení bazénu i příslušenství od jednoho dodavatele. Ušetřete si starosti a těšte se na své nové řešení na míru.

Bazénové sety

Zapuštěný bazén, technologie, zastřešení bazénu i příslušenství od jednoho dodavatele. Všechny komponenty jsou 100% kompatibilní.

VÍCE O BAZÉNOVÝCH SETECH

Takhle vypadají některé z tisíců realizací našich zákazníků. Jak by vypadala ta vaše?

Reference zákazníků

Inspirujte se vybranými realizacemi z více než
30 000 instalovaných bazénů a 90 000 zastřešení.

Prohlédnout vše

Máte další dotazy?

 

Napište nám, nebo se obraťte na jednu z našich poboček, kde se Vám budeme rádi věnovat, jak dlouho bude třeba.

 

 

VÍCE O BAZÉNECH   VÍCE O ZASTŘEŠENÍ   VÍCE O PERGOLÁCH   VÍCE O BAZÉNOVÝCH SETECH