Bioklimatická pergola představuje moderní zastřešení vaší terasy. Přečtěte si, co při jejím výběru zohlednit

Plánujete posezení na zahradě a přemýšlíte nad jeho vhodným zastřešením? Bioklimatická pergola v sobě snoubí moderní design, bezúdržbovost a vysokou funkčnost. I proto se pro její pořízení rozhoduje stále více majitelů novostaveb i starších domů. A i když se nejedná o zrovna malou investici, pokud si vyberete dobře, brzy se vám vrátí. Na co při výběru bioklimatické pergoly nezapomenout?


Pergola na malou i velkou zahradu


Bioklimatické pergoly jsou v poslední době velkým trendem. Jejich obliba je dána především tím, že vás dokážou ochránit před sluncem, deštěm, větrem i zvědavými pohledy sousedů. Navíc velmi dobře vypadají a umožní vám trávit venku více času. Sečteno a podtrženo, tyto pergoly představují to nejlepší, co trh se stínící technikou nabízí. Na rozdíl od klasických dřevěných pergol totiž poskytují i řadu vychytávek.


Jak vybrat tu pravou bioklimatickou pergolu?


Bioklimatické pergoly nabízí několik výhod, oproti běžným pergolám, které z nich dělají jedinečný produkt. Bioklimatické pergoly totiž disponují speciálním systémem otočných lamel, které se dají na dálku nastavit tak, jak zrovna potřebujete. Chrání nejen před rozmary počasí, ale vytvářejí jedinečný prostor, kde je vám stále příjemně.