Produktový katalog

Zpět na bazény

Laminátový bazén Rhodos

Středně velký bazén s příjemnou hloubkou, který skvěle doplní Vaši zahradu. Bazén je vybaven širokým pohodlným schodištěm, které nabízí příjemné posezení a pohodlný vstup do bazénu.

Jsme tu pro Vás!

Náš specialista Vám rád pomůže s výběrem.

Kontaktovat
Základní informace

Díky vysoké tuhosti konstrukce bazénu podpořené nástřikem polyuretanové pěny není nutná betonáž bazénu, stěny lze pouze obsypat soudržnou zeminou.

Technické specifikace

Co jsou laminátové bazény? Z čeho a jak se vyrábí?

Jedná se o monolitické vodní nádrže, které jsou vyráběny bez jakéhokoliv svařování nebo lepení. Jejich povrch je výjimečně pevný a hladký na dotyk. Obrovskou předností, srovnatelnou se skimmerovými bazény ALBISTONE, je tepelná a tvarová stálost laminátů, odolnost proti mechanickému poškození, stálobarevnost a nedochází ani ke ztrátě lesku nebo oxidaci materiálu (jako tomu může být u foliového bazénu).

Laminátové bazény se vyznačují převážně vysokou tuhostí skeletu a širokým obvodovým límcem, který slouží ke snadnějšímu umístění dlažby, která se pod něj podsune. Skelety laminátových bazénů jsou opatřeny izolačním nástřikem PUR pěny.

Sklolaminátové bazény se vyznačují svojí snadnou stavební připraveností a dokončovacími pracemi. Samotná výroba bazénů obsáhne většinu nejdůležitějších prvků. Díky své konstrukci se sklolaminátové bazény nemusí obezdívat – doporučujeme ale obsypat polosuchým betonem. Stejně jako skimmerové bazény, ani bazény laminátové není nutné na zimu zcela vypouštět.

Jaké jsou povrchy těchto bazénů?

Tyto bazény se vyznačují zcela hladkým, pevným povrchem, který je opatřen UV stabilizační vrstvou již při výrobě bazénu. Standardně jsou vyráběny ve světle modré barvě. Na přání klienta je však možné vyrobit bazén v různých barvách a odstínech.

Pro náročnější klientelu nabízí tento typ bazénů i možnost výroby v takzvaném granitovém dekoru, který lze dodat v různých barevných kombinacích.

Izolace sklolaminátových bazénů.

Na rozdíl od skimmerových nebo foliových bazénů není možné bazény laminátové z boků izolovat polystyrénovými deskami. Tvar bazénového skeletu toto neumožňuje. Proto se izolace prování kompaktním nástřikem nenasákavé polyuretanové pěny. Tento nástřik zvyšuje odolnost a pevnost bazénové konstrukce.

Barvy
Laminátové bazény barva G01
G01
Laminátové bazény barva G02
G02
Laminátové bazény barva G03
G03
Laminátové bazény barva G04
G04
Laminátové bazény barva G05
G05
Laminátové bazény barva G07
G07
Laminátové bazény barva G10
G10
ZÁKAZNICKÁ LINKA
477 07 07 11
PO - PA : 8 - 19
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies