Laminátové bazény

Vážený zákazníku,
v našem produktovém portfoliu naleznete zejména bazény z homogenního kopolymeru. Proč právě tento materiál? Odpověď je velmi jednoduchá. Jsou to jeho desítkami let ověřené přednosti, které vedou k mimořádné životnosti a vysoké kvalitě těchto bazénů a opravdu velmi jednoduché stavební přípravě a dokončení. Tyto bazény se vyznačují stěnou o síle 8 mm a právě homogennost tohoto výjimečného materiálu jim zaručuje jejich obrovskou pevnost a současně i životnost minimálně 50 let. Máme pro Vás nabídku, ze které si určitě vyberete tak jako desetitisíce zákazníků před Vámi. Stačí se jen rozhodnout, který bazén bude ten Váš. Bude to bazén z materiálu ALBISTONE®, bazén vypláštěný těžkou fólií či keramický bazén?

Základní typy bazénů

Přelivové bazény ALBISTONE®

Přelivový bazén

Voda v bazénu sahá až po samotný horní okraj a tvoří tak s okolním terénem rovinu. Voda je odváděna do přelivového žlabu, který je umístěn po obvodu celého skeletu.

Skimmerové bazény ALBISTONE®

Skimmerový bazén

Jedná se o bazén, zapuštěný do země, navazující na dlažbu nebo částečně vystupující nad terén. Voda je zde odváděna lokálně pomocí tzv. skimmeru.

Bazény vypláštěné těžkou fólií

Bazén vypláštěný těžkou fólií

Vypláštění bazénů se používá při realizaci nového bazénu nebo při rekonstrukci stávajících zahradních i interiérových bazénů.

Keramické bazény

Keramický bazén

Keramické bazény ALBIXON jsou vyrobeny jedinečnou originální patentovanou technologií, díky které mají výjimečné vlastnosti.

 

Odeslat poptávku!