Bazény laminátové

Dokonale hladké bazény

Stálice mezi materiály pro výrobu bazénů, to je laminát. Laminátové bazény se pyšní nejenom vynikající životností v řádu desítek let, ale také elegantním designem. Jsou totiž vyráběny jako monolitický kus a jejich povrch tak není narušen žádnými spoji. Nespornou výhodou laminátových a sklolaminátových bazénů je také široký límec, který umožňuje jednoduché „podsunutí“ dlažby.

Výhody:

  • dokonale pevné a hladké zahradní bazény vyrobené jako monolitický kus bez jakýchkoliv spár
  • materiál, který neoxiduje, nekřehne, je tepelně a tvarově stálý a velmi odolný proti mechanickému poškození
  • výběr zajímavých barev zahradních bazénu

 

Troja

Troja

Bazén má vestavěnou šachtu na technologii, která je důmyslně ukrytá jako trojské vojsko. Obdélníkový tvar bazénu velkých rozměrů.

Rozměry: 8,00 x 3,90 x 1,50m

Více ›

Zakynthos

Zakynthos

Obdélníkový rodinný bazén s oboustranným schodištěm v rozích, abyste měli vstup do vody stejně pohodlný jako u modrého Egejského moře.

Rozměry: 7,80 x 3,70 x 1,50m

Více ›

Rhodos

Rhodos

Přineste si ostrov slunce k sobě domů. Středně velký bazén s příjemnou hloubkou, který vám připomene zaslouženou dovolenou plnou relaxace.

Rozměry: 6,50 x 3,00 x 1,35m

Více ›

Kypr

Kypr

Máte rádi pozvolný vstup do vody jako na Kypru? Tento obdélníkový bazén se zajímavě řešeným schodištěm ve dvou rozích, umožňuje pohodlný vstup do bazénu.

Rozměry: 6,20 x 3,00 x 1,50m

Více ›

DIONE

DIONE

Tento bazén nabízí velký vnitřní prostor, oboustranné rohové schodiště a relaxační lavici s možností instalace perličkové lázně či hydromasáže.

Rozměry: 7,40 x 3,60 x 1,50m Objem vody:31 m3

Více ›

METIS

METIS

Tento bazén, jenž tvarem připomíná ledvinku, nabízí příjemné prostředí pro odpočinek a díky rozměrnému schodišti navíc i komfortní přístup do bazénu.

Rozměry: 6,15 x 3,70 x 1,40m Objem vody:23 m3

Více ›

SAMOS

SAMOS

Bazén obdélníkového tvaru středních rozměrů s pohodlným integrovaným schodištěm, které si můžete nechat vybavit perličkovou lázní.

Rozměry: 6,35 x 3,05 x 1,40m Objem vody:20 m3

Více ›
ZÁKAZNICKÁ LINKA
477 07 07 11
PO - PA : 8 - 19
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies