Revoluční typ materiálu od ALBIXONU - ALBISTONE®

Unikátní materiál

Vzorek materiálu ALBISTONE

ALBISTONE® je revoluční typ materiálu vyvinutý týmem našich technologů a ověřený řadou laboratorních zkoušek. Materiál ALBISTONE® se vyznačuje především vysokou barevnou stálostí a UV stabilizací. Výraznou předností je maximální odolnost proti mechanickému poškození a dlouhá životnost. ALBISTONE® je mrazuvzdorný materiál s výbornými tepelně-izolačními vlastnostmi. Jeho zdravotní nezávadnost je podložena certifikací pro pitnou vodu.

Houževnatost materiálu

Nemusíte zakazovat dětem skákání do bazénu. Materiál ALBISTONE® má minimálně pětkrát vyšší odolnost proti proražení (rázovou houževnatost) než polypropylen v běžně používané formě.

UV stabilizace

Materiál ALBISTONE® se vyznačuje vysokou odolností proti UV záření a jeho životnost je několikanásobně vyšší, než u ostatních materiálů.

Tepelná odolnost

Vedrem ani mrazem se Váš bazén neponičí. Významnou předností tohoto materiálu je tepelná odolnost. ALBISTONE® je možné používat nepřetržitě při teplotách od -40 °C do +70 °C

Ochrana životního prostředí

I po mnohaletém používání je materiál ALBISTONE® 100% recyklovatelný. Při výrobě nevznikají žádné škodlivé látky.

Zdravotní nezávadnost

ALBISTONE® je zdravotně nezávadný. Odpovídá hygienickým předpisům ČR pro styk s potravinami a splňuje také obdobné předpisy EU a USA. Je certifikován pro pitnou vodu.

 

Nahlédněte pod pokličku – technologie výroby bazénů

ALBISTONE® bazény jsou vyráběny ze základních stavebních prvků v podobě desek a rolované pásoviny. Spojování je realizováno extrudovaným horkovzdušným svařováním s obrovskou pevností spojů - vyšší než je pevnost samotného materiálu! Prasknutí bazénu ve svárových spojích je tím významně eliminováno. Výztuhy a žebrování po obvodu bazénu zaručují bazénu pevný a stálý tvar.

 

Odeslat poptávku!

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies