ALBISTONE G2 SECOND GENERATION

Bazény

Druhá generace technicky vyspělého bazénu se zastřešením nabízí nebývalý komfort za použití nejkvalitnějších materiálů. Ušetřete při stavbě díky jedinečnému designu a investujte uspořený čas a peníze do příslušenství, které vám zpříjemní pobyt v bazénu.

ALBISTONE G2

Materiál ALBISTONE

Spojení bazénů Albistone a systému polystyrenového ztraceného bednění je zcela novým způsobem řešení bazénu na světě. Speciální tým vývojářů dal dohromady všechny vlastnosti obou materiálů a vynalezl tak jedinečné řešení, které využívá celého potenciálu obou výrobků jako celku. Tímto vznikla univerzální kombinace, která posunula naše bazény do 2. GENERACE.

Systém polystyrenového ztraceného bednění zajišťuje oboustrannou izolaci s nízkým součinitelem prostupu tepla, nesublimuje a je hygienicky a ekologicky nezávadný.

Používá se pro stavbu pasivních a nízkoenergetických domů. Což znamená, že přenášíme stejné vlastnosti i do bazénu.

Je schváleným stavebním prvkem Technickým a zkušebním ústavem stavebním Praha.


Co získáte společně s novou generací bazénů?

Jako jediná firma v ČR (možná i ve světě), nabízíme společně s bazénem i ulehčení stavebních prací a nákladů s tím spojenými. Nemusíte oproti klasické stavební přípravě řešit obezdění či oblévání celého prostoru betonem. Například u skimmerového bazénu 3x6 stačí udělat základovou desku a následně stačí 3,5m³ litého drátkobetonu, vláknobetonu či přiměřeně armovaného betonu. Při standardním obetonování by se jednalo až o 13,5m³ betonu + výstavba ztraceného bednění. Zde je úspora kolem 35.000,-Kč. Tuto přidanou hodnotu dostanete pouze od nás a samozřejmě s velikostí bazénu se bude úspora zvyšovat.


Volitelné příslušenství

ZÁKAZNICKÁ LINKA
477 07 07 11
PO - PA : 8 - 19
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies